Logo

Masiza za secenje asvalt ili beton

Број на оглас: 3454814 | Објавен на: 05.07.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za beton donesena od italia i vo ispravna sostojba moze da se vide vo sekoe vreme i da se proba

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач