Logo

Harmonika

Број на оглас: 3455264 | Објавен на: 26.03.2020, 15:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Prodavam harmonika Scandaliso 80 basa

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач