Logo

▪️Volvo C30

Број на оглас: 3455265 | Објавен на: 20.02.2020, 07:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: C30

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

4.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava volvo c30 2.0 100kw 136ks
doneseno od italija
plateni site davacki do registracia
full oprema
aluminski bandasi


Za poveke info tel:
078323301

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач