Logo

VW bandazi 17ki 5x112 so letni gumi

Број на оглас: 3455479 | Објавен на: 04.04.2020, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 380 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 aluminumski bandazi (mnogu dobro odrzani) so letni gumi mishelin , odgovaraat na golf 5,6,7 pasat...Audi...vikend cena

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач