Logo

Opel Bandazi 5*110

Број на оглас: 3455625 | Објавен на: 02.08.2020, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: Останато

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 110

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi za Opel 15 / 5*110

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Fuat

Потврден огласувач