Logo

ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Број на оглас: 3455731 | Објавен на: 28.11.2020, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на нови модели бандажи за сите возила по најдобри цени во Македонија.
Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет tuv,iso,jwl,via.
Прашања и информации
📞 076 359 101

Огласи од: Mareli

Mareli

11 Октомври бр.22
Велес

Станете Премиум член

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач