Logo

НОВИ СТАНОВИ

Број на оглас: 3456032 | Објавен на: 07.09.2020, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Струја

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Адреса: Ул.Благој Ѓорев 58/2-13

Цена: 540 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Градежната компанија ПЕСКАРА ВЕЛ ДООЕЛ од Велес продава два нови, веднаш-вселиви станови на Ул Благој Ѓорев 58/2-13, Велес (наспроти Паб Да Винчи), со квадратура од 70м2 и 68 м2. 540 евра без ДДВ За повеќе информации контактирајте не на 043/222-241

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ПЕСКАРА ВЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач