Logo

Se prodava niva ( plac ) vo Tetovo

Број на оглас: 3456086 | Објавен на: 01.06.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac/niva vo Tetovo so povrsina od 5800 m2 vo patot sto ide prema Trebos blizu na Fe-Kom.
Za povekje info na tel: 070 371 104
Cena po dogovor.

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Taxhedin

Потврден огласувач