Logo

Машки и женски парфеми

Број на оглас: 3456181 | Објавен на: 21.02.2020, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Парфеми и мириси / Останато

Вид на оглас: Се продава


💥💥 ЕКЛСПЛОЗИЈА ОД ПАРФЕМИ 💥💥
💥 ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ 💥

💝💝💝 Подарете со љубов, подарете од срце Le Passion perfume

💝💝💝 Денот на вљубените со добро вино🍷 и убав парфем 🛍💌

‼️Направете ги вашите сакани среќни, нека се чуствува опојниот мирис во секој ваш заеднички миг

‼️За секои 2 парфема купени во пар (машки и женски) следува изненадување


➡️ МОЌНИ мириси кои ТРААТ….
➡️ Суровини од најголемата фабрика во светот, традиција од 1961 година
➡️101 модел на најпознати парфеми за мажи и жени
Le Passion Perfume

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 SN

Потврден огласувач