Logo

kupuvam teleskop

Број на оглас: 3456555 | Објавен на: 14.02.2020, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се бара


kupuvam poloven ili nov astronomski teleskop
reflektor minimum 130.mm parabolicno ogledalo
refraktor minimum 90mm.lupa,ili ponudete sto imate po realni ceni

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Влатко

Потврден огласувач