Logo

Ford ka na delovi

Број на оглас: 3456663 | Објавен на: 28.05.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi ford ka 1.3 god 98

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Ibro

Потврден огласувач