Logo

Se prodava Peugeot 207

Број на оглас: 3456705 | Објавен на: 25.05.2020, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu socuvana bez nikakvi vlozuvanja se prodava

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nikola Balo

Потврден огласувач