Logo

Се изнајмува Викендица на планаината Влаина-Делчево

Број на оглас: 3456727 | Објавен на: 03.03.2020, 22:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Вилата е лоцирана во срцето на планината Влаина на 1000 метри надморска висина, 7км од Делчево покрај патот кон Граничен премин за Бугарија.Нуди можност за прекрасни прошетки низ шумски патеки и незаборавни видиковци кон Пирин,Рила,Малешевските планини,Осоговските планини,Голак,Плачковица се до Јакупица...

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ilcho

Потврден огласувач