Logo

PASSAT 2.0 TDI.103kw 140 ks.

Број на оглас: 3456924 | Објавен на: 28.11.2020, 23:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 2.0 tdi.103 kw 140ks.so ful oprema.kozen interier, klimatronik.grejaci na sedista,centralno,elektricni stakla,radio so bt,usb,novi gumi m*s (bez zameni)

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Viktor.

Потврден огласувач