Logo

Rezervno trkalo 16/5×112.

Број на оглас: 3457164 | Објавен на: 26.11.2020, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 9.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 175

Висина на гума: 70

Дијаметар на гума: 16

Цена: По Договор

85 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Rezervno trkalo 16/5×112.
Novo ne koristeno.
Mob za kontakt.
078/806-301.

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач