Logo

Golf 4 1.9 TDI 4motion

Број на оглас: 3457250 | Објавен на: 13.12.2019, 16:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 88 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 4 1.9Tdi 66kw
Golf 4 1.9Tdi 81kw 4motion
Golf 4 1.9 Tdi 85kw PD Motor
Golf 4 1.4i
SAMO ZA DELOVI
AUTO PJESE DITI

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач