Logo

AUDI A4 2.0 170 KS 2008 S LINE

Број на оглас: 3457828 | Објавен на: 14.07.2020, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 55 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba servisirano komplet golem servis novi 4 zimski gumi smenet nov set lamela potisna zamaec .kolata e evro 4 mozi da se carini vo makedonija.tel za informacii 075 435 744 Toni

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zan

Потврден огласувач