Logo

MERCEDES A180 2006 FULL OPREMA PANORAMA

Број на оглас: 3457859 | Објавен на: 04.04.2020, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 200

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-FULL OPREMA
-KLIMA
-ABS
-AIRBAG
-SRS
-ALARM
-ESP
-DPF
-TEMPOMAT
-GREACI SEDISTA
-FULL PANORAMA
-BORD KOMPJUTER
-SERVO VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-CD PLAYER
-6 STEPEN MENUVAC
-CRNA BOJA
-MALA POTROSUVACKA
-HALOGENKI
-VOZILOTO E UVOZ OD GERMANIA SO REALNA KILOMETRAZA PROVERKA PO VASA ZELBA

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIA

070703399

 Тетово    Општина:Брвеница

Прати Е-Маил

 Auto Kiki

Потврден огласувач