Logo

Mercedes e220 Za Delovi

Број на оглас: 3457995 | Објавен на: 14.12.2019, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 88 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e220 70kw
Samo za delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач