Logo

Rover 420 SD “ZA DELOVI”

Број на оглас: 3458011 | Објавен на: 14.12.2019, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 420

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 88 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Rover 420 SD
2.0 D 63kw
Samo za delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач