Logo

Opel vectra B 2.0DTI. “Za Delovi”

Број на оглас: 3458015 | Објавен на: 14.12.2019, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 88 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel vectra B 2.0DTI 74kw
Samo za delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач