Logo

Ford Escord 1.8 D. “Za Delovi”

Број на оглас: 3458020 | Објавен на: 14.12.2019, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 88 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford escord 1.8D 66kw
Samo za delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач