Logo

Renault kango 1.9D Tovarno

Број на оглас: 3458031 | Објавен на: 14.12.2019, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault Kango 1.9d Tovarno
Euro kuka
070922211

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач