Logo

Renault megane 1.5 DCI 2005. “Za Delovi”

Број на оглас: 3458054 | Објавен на: 14.12.2019, 14:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 88 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault megane 1.5 DCI 2005
Samo za delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач