Logo

Ford Fiesta 1.2 i. “Za Delovi”

Број на оглас: 3458065 | Објавен на: 14.12.2019, 14:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 88 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Fiesta 1.2i
Za Delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач