Logo

Citroen C5 2.2 D

Број на оглас: 3458073 | Објавен на: 14.12.2019, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c5 2.2 Diesel
Na dobra sostojba

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач