Logo

Renault Megane 1.9DCi

Број на оглас: 3458076 | Објавен на: 14.12.2019, 14:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault megane 1.9 DCi
Na dobra sostojba
Samo registracia nemat

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач