Logo

Polo 1.4 benzin

Број на оглас: 3458155 | Објавен на: 12.07.2020, 21:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.650 €

1.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polo 1.4 benzin 8 ventilski mala potrsuvacka so klima odlicno rabori elektrika stakla servo registirano do 04-09-2020

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Metin

Потврден огласувач