Logo

delovi za reno clio i 19

Број на оглас: 3458237 | Објавен на: 01.02.2020, 21:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 6 kw / 8 ks

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bosh pumpa alternator i drugi delovi za reno clio i 19 samo mehanicki delovi

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач