Logo

SE PRODAVAAT

Број на оглас: 3458298 | Објавен на: 03.04.2020, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 300

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 123.456 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT, 2 MERCEDESA VO PAKET 2000 EURA, I AUDI A6 BENZIN PLIN SO ATEST KLIMATRONIK , 1000 EURA SAMO NA TEL BARAJTE 078 853 720 POZZZ...

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 NANO

Потврден огласувач