Logo

Branik za Nissan Terrano

Број на оглас: 3458506 | Објавен на: 26.03.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Terrano

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 180 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava branik za nisan terano
Od 2000 do 2004 god
Javete se!!!

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ...........

Потврден огласувач