Logo

Mercedes Vaneo

Број на оглас: 3458597 | Објавен на: 03.12.2020, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Vaneo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Мерцедес Ванео во одлична состојба. Сервисорано и регистрирано до 11.2020.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 *

Потврден огласувач