Logo

Se prodava kuka na ulica cvetan dimov

Број на оглас: 3458741 | Објавен на: 01.08.2020, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 172 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 273 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1963

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Cvetan dimov br:8

Цена: 45.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka na ulica cvetan dimov br:8 Kontakt telefon 076/658-967 078/368-509

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vane

Потврден огласувач