Logo

Xiaomi Mi Mix 2

Број на оглас: 3458750 | Објавен на: 30.03.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Mmi

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Xiaomi Mi Mix 2

-Ram memorija 6GB
-Golemina na ekran 5,9 inci
-Interna memorija 64 GB

Kupen vo Hi store mk, oficijalna prodavnica za Mi telefoni, seushte pod garancija.
Vo odlicna sostojba, se prodava poradi kupen nov telefon.

Informacii na broj
078/277/635

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач