Logo

Chevrolet Aveo 2007 god. Prv SopsveniK - ###

Број на оглас: 3458782 | Објавен на: 24.01.2020, 07:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Aveo

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AVEOTO E MNOGU SOCUVANO -REDOVNO SERVISIRANO - NE E UVEZUVANO !!! ### KUPENO E OD SALON - OD # AVTO MAKEDONIJA - ### REG. E DO MAJ 2020 GOD - MNOGU EKONOMICN AVTOMOBIL - zvonete na viber ### - ZA POVEKE INFORMACII######### 078 - 408 - 486 - ###

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 audi6@gmail.com

Потврден огласувач