Logo

INTARNATIONAL 624

Број на оглас: 3458843 | Објавен на: 03.06.2020, 21:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


INTARNATIONAL 624 vo odlicna sostojba 60 ks, dobri gumi so plug beogradski 755 moze i zamena za pomal od 40 do 50ks

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 punto

Потврден огласувач