Logo

Golf 1.9 tdi

Број на оглас: 3458863 | Објавен на: 18.01.2020, 12:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf ful oprema klimatronik. Bordkompjuter tempomat el stakla regis+zelen karton zimski gumi

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Golf

Потврден огласувач