Logo

Touran 1.6 TDI 2012 “EXTRA SOSTOJBA“

Број на оглас: 3459101 | Објавен на: 15.12.2019, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 10.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Touran 1.6 TDI 2012
Full oprem 4 novi gumi
Aluminski bandash
Registrirano cela godin 2020
Kozna interier
Servisirani sve
Kolata e mnogu zacuvano moze da se vidi na sekoe vreme
Contact: 070733896

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач