Logo

mnogu dobro bmw 530d zamena

Број на оглас: 3459115 | Објавен на: 02.08.2020, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 184 kw / 250 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


bmw 530dizel
2000god
klima ispravna
kozni elektronski sedista
motor kapka ulje ne trosi
android dvd original za nego
registracija i zelen karton do 08.2020
moze zamena za bugarska podobra kola ili jeep, moze i so moja doplata
za kesh extra dogovor

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 milce

Потврден огласувач