Logo

Makazi za kroenje FELCO 7

Број на оглас: 3459124 | Објавен на: 27.05.2020, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi makazi za kroenje Felco 7.
Info na 078/371-134

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Ристе Мишев

Потврден огласувач