Logo

Dva kabela po 10 m. skart-skart

Број на оглас: 3459255 | Објавен на: 26.03.2020, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.111 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva kabela skart-skart dolgi po 10 metra , vo super sostojba , mozen dogovor za cena .

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач