Logo

Masina za siejne singer (машина за шиејне сингер)

Број на оглас: 3459860 | Објавен на: 12.09.2020, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Masinata e elektricna so pedali za siejne ne e koristena

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 DARKO

Потврден огласувач