Logo

Profesionalno ilezno pojacalo COTINA DV-100 PA

Број на оглас: 3460016 | Објавен на: 14.02.2020, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba i ispravno

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ljubco

Потврден огласувач