Logo

E 270 Avantgarde

Број на оглас: 3460237 | Објавен на: 04.08.2020, 18:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 133 kw / 181 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.899 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam E270 na realni 235 000 km na bg tabli euro 3 servisiran vo odlicna sostojba solidni gumi mozna e i zamena so moja doplata

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Sase

Потврден огласувач