Logo

Masina

Број на оглас: 3461165 | Објавен на: 28.09.2020, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cirkular so 7.5 kv motor

 Zdravko

Потврден огласувач