Logo

OPEL ASTRA G KARAVAN 2004 REGISTRIRANA CELA GODINA

Број на оглас: 3461241 | Објавен на: 05.04.2020, 10:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.490 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra karavan registrirana do 17 12 2020
-1.7 cdti novio motor od isuzu
-centralno na dajlinsko
- klima ispravna si smenet nov freon
-lieni bandazi
Za poveke info na tel

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач