Logo

Se prodava kumpung pumpa za golf 5

Број на оглас: 3461383 | Објавен на: 15.09.2020, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Tип на делови: Менувачи

Цена: 1.600 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kumplung pumpa za golf 5 1.9 tdi(master clutch cylinder)ispravna vo odlicna sostojba zameneta po greska

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач