Logo

Куќа во центар на градот со дворно место

Број на оглас: 3461498 | Објавен на: 25.11.2020, 18:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 873 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Дуплекс - Лепена куќа

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1944

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Marshal Tito 177

Цена: 250.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, со површина од 511м квадратни и на КПБР 3453/2 МВ Град, со површина од 362м квадратни или двете парцели со вкупна површина од 873м квадратни. Цена по договор.Парцелите се наоѓаат вцентар наспроти црквата, поштата и Живко клучарот.

 Mile

Потврден огласувач