Logo

Avto slep / Vlecna sluzba / Shlep

Број на оглас: 3461577 | Објавен на: 31.03.2020, 14:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vrsime prevoz na vozila vo Mk i stranstvo , brzo i bezbedno. Povolna cena

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач