Logo

Opel Insignia 2.0cdti!! 2009god!! Registrirana!!

Број на оглас: 3461747 | Објавен на: 18.02.2020, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Insignia

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.400 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Insignia,reg na mk tablici do 7 mesec 2020god!!
2.0cdti 160ks!!
6 brzini!!
142000km!!
4 gumi novi Barum,servisirana komplet,so garancija za sekoj servis!!
Kolata e nova bez 1 tocka,so 2 kluca,full oprema!!
Moze proverka vo servis,moze test voznja 24h za ozbilni kupuvaci!!
Davame garancija za ispravnost,garancija za km!!

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Premium Avto

Потврден огласувач